Halitpaşaspor, Başkan Yaralı’ya forma hediye etti

Hüseyin Yaralı’ya forma hediye etti.

Takımın Teknik Direktörü Oktay Kurşun’un da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Özbay, Halitpaşaspor’un da aralarında bulunduğu ilçedeki amatör spor kulüplerine ve spora verdiği destekten dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür etti. Saruhanlı’nın spor alanında her geçen yıl ciddi bir ilerleme kaydettiğini dile getiren Özbay, bu başarıda Başkan Yaralı’nın büyük emeğinin olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Yaralı ise ilçede Saruhanlı Belediyespor, Mütevellispor, Halitpaşaspor, Hacırahmanlıspor, Paşaköyspor, Yılmazspor ve İshakçelebi olmak üzere Manisa’da ki kümelerde aktif olarak mücadele eden 7 amatör spor kulübü bulunduğunu belirtti.

İlçedeki spor kulüplerine yeni sezonda da ulaşım, spor tesisi ve imkanlar ölçüsünde maddi destek sağladıklarını ifade eden Yaralı, “Biz sporu önemsiyoruz. Bunun için sporu ve sporcuyu destekliyor, spor tesisleri inşa ediyoruz. Bu yöndeki hizmetlerimiz ve desteğimiz devam edecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan Yunusemre’de engeller ortadan kalkıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir