CHP’den gazeteciye altın jesti

CHP Manisa İl Başkanlığı Kurban Bayramı öncesi parti binasında bayramlaşma töreni düzenledi. Bayramlaşma töreninde CHP Manisa İl Başkanı Halil Tokul, partililerle bayramlaşarak kısa bir konuşma yaptı. Tokul, Bugünden başlayarak önümüzdeki tüm bayramların; özgürlüklerin, demokrasinin kesintisiz sonuna kadar kullanılabileceği bir ülke yaratmak gibi bir mücadelemiz var. Bu mücadelede emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Kurban Bayramınızı ve tüm Manisalıların bayramını kutluyorum dedi.

Tokul konuşmasının ardından basın mensuplarına bir jesti olduğunu söyleyerek geçtiğimiz günlerde baba olan Yeni Asır ve Yeni Manisa muhabiri Cüneyt Hasçelik’i yanına çağırdı. Hasçelik’i tebrik eden Tokul, Gece gündüz haber peşinde koşan, kazancını bu yolda sağlayan ve ailesine bakan Cüneyt kardeşimiz kısa bir süre önce bir çocuğu oldu. Ailelerin görevi Atatürk’ün de dediği gibi fikri hür, vicdanı hür bireyler yetiştirmek. Özgürlüklerin olduğu demokrasinin olduğu yaşanacak bir ülke yaratmak da biz siyasetçilerin görevi. Bu anlamda biz hizmetlerimize devam ediyoruz. Cüneyt kardeşimiz de Atatürkçü, ülkesini ve milletini seven yeni bir birey kazandırdı diye konuştu. Tokul daha sonra Hasçelik’e altın hediye etti. CHP Kadın Kolları Başkanı Zühre Karabulut ise Hasçelik’in çocuğu için bebek kıyafeti hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Vali Güvençer, trafik uygulama noktasını denetledi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir