Başaran’dan Turgutlu ve Ahmetli’deki yatırımlara inceleme

Vatandaşlarla bir araya gelen Başaran, derelerin yapılan çalışmalar ile daha sağlıklı ve güvenli hale geldiğini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde yer alan derelerde temizlik, ıslah ve korkuluk çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından Ahmetli’nin ilçe merkezindeki Ahmetli Çayı ve Dibekdere Mahallesi’nde yer alan dereile Turgutlu’nun Şehitler Mahallesi, Irlamaz Vadisi ve Ergenekon Mahallesi’ndeki derelerde yapılan ıslah, korkuluk ve temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Genel Müdür Yardımcısı Başaran’a, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ulvi Kaynak ve teknik personeli eşlik etti. Derelerin bulunduğu mahallelerde yaşayan vatandaşlar ile sohbet eden Başaran’a mahalle sakinleri çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ilettiler.

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, il genelinde bulunan dereleri daha sağlıklı ve güvenli hale getirmek için yoğun tempoda çalıştıklarını ifade ederek, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, derelerin vatandaşlarımıza tehdit oluşturmaması konusunda çok hassas. Bu doğrultuda bizlere verdiği talimatlar ile derelerimizde ıslah, korkuluk ve temizlik çalışmalarını titizlik ile yürütüyoruz. Manisa il genelinde olduğu gibi Turgutlu ve Ahmetli ilçelerimizde de yer alan derelerimizde çalışmalarımızı tamamladık. Derelerin çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın çalışmalardan duyduğu memnuniyeti görmek bizleri ayrıca memnun ediyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan Hayvan barınağına destek için bağışlı yoga seansı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir