Alaşehir’de Ramazan hazırlıkları başladı

Ramazan ayı süresince vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla iş yeri kapanış saatleriyle ilgili olarak Türkiye Kahveler, Kıraathaneler ve Büfeciler Federasyonunca Alaşehir Belediyesi Zabıtasına iş yeri kapanış saatleriyle ilgili süre uzatılması talebinde bulundu.

Alaşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne, gelen talep karşısında Alaşehir Belediyesi Encümenin talebe olumlu yanıt vererek karar doğrultusunda söz konusu iş yerlerinin Ramazan ayı boyunca sahura kadar açık kalacağını bildirdi.

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban başkanlığında toplanan belediye encümeninde alınan karar şöyle: “Kapanış saatleri dışında oyun oynatılmaması koşuluyla ilçemizde bulunan kahvehanelerin, park, bahçe ve çay ocaklarının, internet salonları dahil, pideciler, lokantalar, ve pastanelerin de içerisinde bulunduğu iş kollarının sahur vaktine kadar vatandaşlarımıza hizmet verebilmeleri için açık kalmalarına encümen kararınca onay verilmiştir.”

Bir önceki yazımız olan Daha yeşil bir Alaşehir için çalışıyorlar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir